top of page

HAMUR LEZZETLERİMİZ

MANTILAR

Klasik Kayseri mantısı yanında, Etli, Patatesli ve Peynirli Çerkes mantıları ayrıca Otlu Türkmen Mantısı çeşitlerimiz de vardır. Patatesli, otlu ve peynirli mantılarımız vejetaryenler için de tercih edilebilir seçeneklerdir. Tüm mantıların pişirme ve sunumu klasik Kayseri Mantısı ile aynı olmakla birlikte tercih edilirse yoğurtsuz olarak sadece yağ, sarmısak ve toz-pul biber sosuyla da hazırlanabilir ve çok lezzetlidir. Eğer bunların yerine domatesli sosları tercih ederseniz mantılarımızın adı Ravioli Agnolotti Tortellini Gnocchi olacaktır :) Tüm mantılarımız beyaz ve esmer undan çift seçenek olarak sunulmaktadır.


BÖREKLER

Patatesli ve peynirli-otlu olmak üzere 2 çeşit böreğimiz mevcuttur. Böreklik ot karışımlarımız mevsime göre ıspanak, ısırgan, iğnelik, sütlü ot, körmen gibi yerel Ege otlarından oluşmaktadır. Böreklerimiz vejetaryen tüketim alışkanlıkları için de sağlıklı ve lezzetli seçeneklerdir . Tüm böreklerimiz beyaz ve esmer undan çift seçenek olarak sunulmaktadır.

#Ravioli #zeytinyağlısabun #sabun #zeytinağacı #doğalkepekliun #ihsaniyesiyezbulguru #butikzeytinbahçesi #zeytinbahçesi #evyapımı #ılıca #dolma #mantı #zeytinyağlı #otkavurma #eldeaçmabörek #alaçatı #vejeteryan #sağlıklıbörek #temizgıda #alaçatıotfestivali #sağlıklımantı #germiyanyalısı #sıcakot #sağlıklıyemek #Agnolotti #hazırgıda #hazırkoliyemek #eveteslimhazırgıda #gerçeksabun #sağlıklıhazırgıda #kapıteslimhazırsağlıklıyemek #kapıteslimyemek #adreseteslimhazırgıda #hazırsağlıklıyemek #egeotları #sarma #sağlıklıgıda #vejetaryen #doğalsabun #zeytinyağı #elyapımı #siyezbulguru #sudeğirmeni #otyemekleri #yerelyemek #börek #Tortellini #egeyemekleri #yöreselyemek #eveteslim #siyez #evyemekleri #çeşme #zeytin #bulgur #Gnocchi #izmir

Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page